top of page
BILINGUES

Niños bilingües
 

- język hiszpański dla dzieci dwujęzycznych

1. Preescuela de sábado (180 min.)- dzieci od 4 do 6 lat

Trzygodzinny blok zajęć skierowanych do dzieci dwujęzycznych (posługujących się aktywnie językiem hiszpańskim) w wieku 4-6 lat.

One place one language
Spotykamy się w soboty w g 12:00-15:00 by wspierać i rozwijać dwujęzyczność u dzieci, które posługują się hiszpańskim codziennie w domu. W tym czasie na terenie La NUBE posługujemy się WYŁĄCZNIE językiem hiszpańskim, także w zabawie  i w relacjach z innymi dziećmi. W związku z tym, że trzy godziny immersji językowej to zbyt mało by wywołać dwujęzyczność ważnym aspektem jest aktywne posługiwanie się językiem hiszpańskim w momencie zapisu.

Społeczność
La NUBE to nie tylko szkoła językowa ale także centrum spotkań dla Rodzin, które posługują się językiem hiszpańskim w domu. Obchodzimy hiszpańskie święta, uczymy się o kulturze krajów hiszpańskojęzycznych i tworzymy społeczność, która utrzymuje dobre relacje także po zakończeniu zajęć. 

Zapisy
Zapisy odbywają się na podstawie spotkania na żywo lub on-line z koordynatorem kursów i rozmowy z Dzieckiem oraz z Rodzicami. Spotkanie odbywa się po hiszpańsku i można je umówić drogą mailową: hiszpanski.lanube@gmail.com

Cennik 2023/2024
Opłata jednorazowa za materiały: 100 zł
przedszkolaki 4-6 lat samodzielnie 180 min: 3000 zł/rok
1 trymestr(październik listopad grudzień): 1000 zł (3h/tydz.)
2 trymestr (styczeń luty marzec): 1000 zł (3h/tydz.)
3 trymestr (kwiecień, maj, czerwiec): 1000 zł (3h/tydz.)


2. Talleres bilingües- warsztaty dla dzieci 7-10 lat (120 min.)

Spotykamy się co tydzień w soboty w g 15:30-17:30. Zajęcia skierowane są do dzieci, które posługują się językiem hiszpańskim biegle w mowie. Celem spotkań jest immersja językowa, tworzenia środowiska hiszpańskojęzycznego w czasie trwania roku szkolnego oraz rozwijanie znajomości języka hiszpańskiego. Pracujemy metodą CLIL (Content and Language Integrated Learning) i  zajęcia odbywają się w następujących blokach tematycznych:
1. Nauka po hiszpańsku: poznajemy świat przyrody i nauki
2. Historia i kultura po hiszpańsku: poznajemy historię Hiszpanii i świata hiszpańskojęzycznego
3. Język- uczymy się dlaczego mówimy tak, jak mówimy.

Ważnym elementem spotkań jest integracja dzieci z zachowaniem komunikacji po hiszpańsku. Dlatego zajęcia podzielone są na dwie części i po intensywnej pracy mamy też czas na działania warsztatowe i/lub zabawę po hiszpańsku.  

Zapisy

Zapisy odbywają się na podstawie spotkania na żywo lub on-line z koordynatorem kursów i rozmowy z Dzieckiem oraz z Rodzicami. Spotkanie odbywa się po hiszpańsku i można je umówić drogą mailową: hiszpanski.lanube@gmail.com

Cennik 2023/2024
Opłata jednorazowa za materiały: 100 zł 
Klasy 1-3 zajęcia sobotnie 120 min: 2400 zł/rok 
1 trymestr(październik listopad grudzień): 800 zł (2h/tydz.)
2 trymestr (styczeń luty marzec): 800 zł (2h/tydz.)
3 trymestr (kwiecień, maj, czerwiec): 800 zł (2h/tydz.)

 
bottom of page