Wybierz interesującą Cię grupę wiekową i zapoznaj się z ofertą kursów!

OD 3 ROKU ŻYCIA DO 8 KLASY

ZABAWA I AKTYWNE UCZENIE

W La NUBE koncentrujemy się w 100% na nauczaniu hiszpańskiego dla dzieci od 2 roku życia do klasy 8 szkoły podstawowej.  Program obejmuje 7 grup wiekowych na różnych poziomach zaawansowania. Możesz rozpocząć naukę lub kontynuować ją na odpowiednim poziomie.

Możliwa jest także nauka indywidualna i dopasowanie programu do Waszych potrzeb..

 

KIEDY ZACZĄĆ?

Zabawa jest kluczowym narzędziem w nauczaniu dzieci we wczesnym okresie dzieciństwa. Szacuje się, że kilkakrotnie skraca ona proces powtórzeń niezbędnych do wytworzenia nowych synaps mózgowych. Co to oznacza w praktyce? Że dzieci ​uczą się efektywniej wtedy, kiedy forma w jakiej odbywa się nauka sprawia im przyjemność i jest dopasowana do ich potrzeb rozwojowych

PROGRAM

Zajęcia w La NUBE dostosowane są do etapu rozwojowego Dzieci. U najmłodszych opierają się na odynamicznych grach i zabawach muzycznych, teatralnych czy ruchowych. U starszych dzieci stopniowo wprowadzane są elementy pisania, czytania oraz - u najstarszych- gramatyki w formie gier. Współpracujemy z Rodzicami. Mają Państwo stały wgląd w realizowany program. Informujemy też na bieżąco o postępach w nauce dziecka.

Bardzo ważna jest atrakcyjność lekcji. To ona decyduje o motywacji do dalszej nauki. W La NUBE wyznajemy 2 zasady:

1. Dziecko uczy się tylko od nauczycieli, których lubi

2. Zabawa to "jedyna" rzecz, którą Dziecko traktuje poważnie ;-)

Im wcześniej tym lepiej. Warto przyjść za zajęcia i sprawdzić, czy przypadną one dziecku do gustu. Jeśli dziecko chce chodzić, to nie ma żadnych przeciwwskazań. To właśnie pierwsze lata życia są kluczowe dla rozwoju jego kompetencji językowych i procesu aktywizacji języka. Małe dziecko uczy się języka metodą naturalną, tj. tak samo jak języka ojczystego- przez osłuchiwanie, powtarzanie, próby komunikacyjne i asocjację znaczeń.  To w tym okresie mózg gromadzi "skarbiec językowy" który wyposaża nas w cenne narzędzia takie jak:

1.zdolność tworzenia wielojęzycznych map pojęciowych

2. automatyczne zastosowywanie gramatyki

3.doskonała wymowa

4.otwartość komunikacyjna (brak bariery językowej)

NATIVE SPEAKERS

WIĘCEJ NIŻ LEKCJE

Osłuchiwanie z poprawną wymową jest bardzo ważne w procesie nauki języka zwłaszcza u najmłodszych. Dlatego przykładamy do niego dużą wagę i  zajęcia w La NUBE prowadzą wyłącznie native speakerzy oraz fluent speakerzy.

La NUBE to nie tylko kursy językowe. To także czas na poznawanie hiszpańskiej i latynoskiej kultury. Organizujemy warsztaty kulturowe oraz kursy pełnego zanurzenia w okresie ferii i wakacji.

Jak się zapisać?

KROK 1: Wypełnij formularz zapisu dostępny po kliknięciu w przycisk poniżej. 

KROK 2: W formularzu określ grupę wiekową dziecka, poziom zaawansowania, formę kursu oraz intensywność zajęć. Koniecznie

zostaw nam też swoje dane kontaktowe.

KROK 3: Zapoznaj się z regulaminem kursów dostępnym na stronie: 

KROK 4: Przed podpisaniem umowy weź udział w zajęciach próbnych (pierwsze zajęcia we wrześniu, cena: 40 zł)

KURSY

Rekomendacje

"To są bez dwóch zdań najlepsi nauczyciele na świecie z którymi się wspaniale współpracuje i sam ich widok od razu poprawia humor. Dzieci bawią się świetnie na zajęciach. Grają w gry, śpiewają, tworzą i przy tym wiedza sama im przychodzi. Współpracowałam z nimi kilka lat i polecam jako pedagog."

- Aleksandra Z.