top of page

Concierto de Navidad

Poznajemy i śpiewamy hiszpańskie i latynoamerykańskie kolędy.

Brown Lights Rustic Wedding Facebook Event Cover-7.png

La NUBE oraz Muzyka Łączy zapraszają wszystkie dzieci wraz z rodzicami na wyjątkowy koncert w ramach którego będziemy śpiewać i poznawać hiszpańskie i latynoamerykańskie kolędy. 

 

Koncert to świetna okazja do spotkania, posłuchania wspaniałej muzyki na żywo w wykonaniu zawodowych muzyków z „Muzyka Łączy”, a także do nauki hiszpańskiego przez spotkanie z niezwykłą kulturą nie tylko Hiszpanii ale też innych krajów hiszpańskojęzycznych. 

 

Koncert Poprowadzą wspólnie Alvaro Figuero Torralba (La NUBE) oraz Eva Piłat (Muzyka Łączy: www.muzykalaczy.pl). 

Koncert będzie prowadzony dwujęzycznie- po hiszpańsku i po polsku.

Koncert ma charakter Rodzinny. Każdy- zarówno młodszy jak i starszy znajdzie coś dla siebie :) 

 

Celem koncertu jest tworzenie przestrzeni spotkania i wymiany dla społeczności hiszpańskojęzycznej w Warszawie oraz dla Uczniów i sympatyków La NUBE. Wydarzenie nie ma charakteru komercyjnego- cena biletów wynika w pełni z kosztów organizacji wydarzenia. 

Twórcy:

Katarzyna Kamer - Pedagog i multiinstrumentalistka (wiolonczela, fidele kolanowe Europy i Azji). Ukończyła wyższe studia muzyczne w Warszawie i Hanowerze. Jest certyfikowanym nauczycielem Metody Suzuki (III st.).Prowadzi „Pasję Rozwijania” – zajęcia edukacyjne rozwijające dzieci (już od 3. roku życia) poprzez grę na wiolonczeli Metodą Suzuki. Należy do Międzynarodowego Stowarzyszenia Suzuki.Prowadzi także klasę wiolonczeli w ZPSM im. G. Bacewicz w Warszawie.

Jest dyplomowanym Life Coachem i Menedżerem Kultury. W wolnym czasie z pasją zgłębia zagadnienia psychologiczno-pedagogiczne, m.in.: NVC (Porozumienie Bez Przemocy), czy Rodzicielstwo Bliskości.

 

Eva Piłat - urodziła się w Caracas w Wenezueli gdzie ukończyła szkołę muzyczną II stopnia. Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego im.F.Chopina w Warszawie w klasie fortepianu. Pianistka, akompaniatorka, muzykoterapeutka, pedagog muzyczny, autorka słuchowisk muzycznych dla dzieci.
Koncertuje w różnych salach w kraju i za granicą jako solistka i w zespołach muzyki kameralnej.
Jest założycielką Evana Studio prowadzącego działalność pedagogiczną i muzykoterapeutyczną. Od 2013 roku prowadzi interaktywne muzyczne wydarzenia (koncerty i warsztaty) dla dzieci i dorosłych tworząc grupę MUZYKA ŁĄCZY .

Anna Martyniuk-Tofiluk – pianistka, aranżer, autorka słuchowisk i książek muzycznych dla dzieci. Absolwentka Uniwersytetu muzycznego im. F . Chopina w Warszawie w klasie fortepianu. Koncertuje w różnych salach w kraju i za granicą. Bierze udział w wielu projektach muzycznych, związanych nie tylko z muzyką klasyczną.
Od 2013 roku prowadzi interaktywne muzyczne wydarzenia (koncerty i warsztaty) dla dzieci i dorosłych tworząc grupę MUZYKA ŁĄCZY.

 

Alvaro Figuero Torralba- nauczyciel, aktor i charyzmatyczny założyciel La NUBE. Pochodzi z Logroño w Hiszpanii. Jest absolwentem aktorstwa na Escuela Nacional de Arte Dramatico w Valladolid. W Hiszpanii pracował jako aktor teatralny w spektaklach dramatycznych oraz lalkowych. Od 2011r  mieszka w Warszawie. Pracuje jako nauczyciel i prowadzi szkołę języka hiszpańskiego La NUBE i tworzy innowacyjne materiały edukacyjne w zakresie nauki języka hiszpańskiego. Jest autorem gier i piosenek dla dzieci oraz projektów edukacyjnych wykorzystujących zabawę, teatr i muzykę w procesie nauczania. 

 

Organizacja wydarzenia jest możliwa dzięki wsparciu i gościnności Domu Kultury Dorożkarnia. 

 

Lokalizacja:

 

Koncert odbędzie się 11 grudnia 2022 r o g. 16:30 oraz o g. 18:00 w Domu Kultury Dorożkarnia przy ul. Siekierkowskiej 28 w Warszawie.

Bilety:

Cena biletu dla 1 osoby: 32 zł (dorosły osobno, dziecko osobno)

Koncert przeznaczony jest dla widzów od 3 lat. Dzieci młodsze mogą towarzyszyć starszemu rodzeństwu pod opieką rodzica i bez opłaty za bilet. 

Koncert trwa ok. 50 minut

Bilety można kupić i odebrać w siedzibie La NUBE przy ul. Lekarskiej 12 od poniedziałku do piątku w g 16:30- 19:30 oraz w soboty w g. 9:00-18:00.

 

Bilety można zarezerwować internetowo za pośrednictwem formularza poniżej.

Rezerwacja biletów jest aktywna przez 24 godziny i nieopłacona zostaje anulowana. 

 

Istnieje możliwość opłacenia biletów przelewem na konto szkoły.

Dane do przelewu otrzymają Państwo mailowo po dokonaniu rezerwacji przez formularz poniżej.

Po zaksięgowaniu opłaty wyślemy opłacone bilety drogą mailową na adres mailowy wskazany przy dokonaniu rezerwacji. 

 

Zwroty i reklamacje:

 

Bilety można zwrócić najpóźniej 10 grudnia. 

Od 11 grudnia  zakupione bilety nie podlegają zwrotowi. 

W razie odwołania całego wydarzenia z powodów losowych Organizator zobowiązany jest do zwrotu konsumentowi środków w ciągu maksymalnie 14 dni roboczych od daty planowanego wydarzenia. 

Formularz rezerwacji biletów:

bottom of page