top of page
Story Instagram nubes frase minimalista blanco.png

La NUBE oraz Muzyka Łączy zapraszają wszystkie dzieci wraz z rodzicami na wyjątkowy koncert w ramach którego będziemy śpiewać i poznawać hiszpańskie i latynoamerykańskie kolędy. 

 

Koncert to świetna okazja do spotkania, posłuchania wspaniałej muzyki na żywo w wykonaniu zawodowych muzyków z „Muzyka Łączy”, a także do nauki hiszpańskiego przez spotkanie z niezwykłą kulturą nie tylko Hiszpanii ale też innych krajów hiszpańskojęzycznych. 

 

Koncert Poprowadzą wspólnie Alvaro Figuero Torralba (La NUBE) oraz Eva Piłat (Muzyka Łączy: www.muzykalaczy.pl). 

Koncert będzie prowadzony dwujęzycznie- po hiszpańsku i po polsku.

Koncert ma charakter Rodzinny. Każdy- zarówno młodszy jak i starszy znajdzie coś dla siebie :) 

Twórcy:

Eva Piłat - urodziła się w Caracas w Wenezueli gdzie ukończyła szkołę muzyczną II stopnia. Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego im.F.Chopina w Warszawie w klasie fortepianu. Pianistka, akompaniatorka, muzykoterapeutka, pedagog muzyczny, autorka słuchowisk muzycznych dla dzieci.
Koncertuje w różnych salach w kraju i za granicą jako solistka i w zespołach muzyki kameralnej.
Jest założycielką Evana Studio prowadzącego działalność pedagogiczną i muzykoterapeutyczną. Od 2013 roku prowadzi interaktywne muzyczne wydarzenia (koncerty i warsztaty) dla dzieci i dorosłych tworząc grupę MUZYKA ŁĄCZY .

Anna Martyniuk-Tofiluk – pianistka, aranżer, autorka słuchowisk i książek muzycznych dla dzieci. Absolwentka Uniwersytetu muzycznego im. F . Chopina w Warszawie w klasie fortepianu. Koncertuje w różnych salach w kraju i za granicą. Bierze udział w wielu projektach muzycznych, związanych nie tylko z muzyką klasyczną.
Od 2013 roku prowadzi interaktywne muzyczne wydarzenia (koncerty i warsztaty) dla dzieci i dorosłych tworząc grupę MUZYKA ŁĄCZY.

 

Alvaro Figuero Torralba- nauczyciel, aktor i charyzmatyczny założyciel La NUBE. Pochodzi z Logroño w Hiszpanii. Jest absolwentem aktorstwa na Escuela Nacional de Arte Dramatico w Valladolid. W Hiszpanii pracował jako aktor teatralny w spektaklach dramatycznych oraz lalkowych. Od 2011r  mieszka w Warszawie. Pracuje jako nauczyciel i prowadzi szkołę języka hiszpańskiego La NUBE i tworzy innowacyjne materiały edukacyjne w zakresie nauki języka hiszpańskiego. Jest autorem gier i piosenek dla dzieci oraz projektów edukacyjnych wykorzystujących zabawę, teatr i muzykę w procesie nauczania. 

Małgorzata Myczkowska

 

Lokalizacja:

 

Koncert odbędzie się 10 grudnia 2023 r o g. 14:30 oraz o g. 16:00 w Fundacji Dom Literatury w Warszawie przy ul. Krakowskie Przedmieście 87/89.

Bilety:

Cena biletu dla 1 osoby: 40 zł (dorosły osobno, dziecko osobno)

Dzień do lat 2 nie płacą za bilety, siedzą na kolanach Opiekuna. 

Koncert trwa ok. 50 minut

Bilety odbierają Państwo bezpośrednio przed koncertem na podstawie potwierdzenia mailowego opłaty i listy imiennej. 

 

Bilety można zarezerwować internetowo za pośrednictwem formularza poniżej.

Nieopłacone rezerwacje są anulowane w kolejnym dniu po dokonaniu rezerwacji. 

Zwroty i reklamacje:

 

Bilety można zwrócić najpóźniej 9 grudnia. 

Od 10 grudnia  zakupione bilety nie podlegają zwrotowi. 

W razie odwołania całego wydarzenia z powodów losowych Organizator zobowiązany jest do zwrotu konsumentowi środków w ciągu maksymalnie 14 dni roboczych od daty planowanego wydarzenia. 

Formularz rezerwacji biletów:

rezeracja biltów pl koncer
bottom of page