Poznajcie nasz super team!

 

Alvaro 

założyciel La NUBE, lektor

Nauczyciel z powołaniem.

Rodowity Hiszpan z Logroño. W La NUBE prowadzi zajęcia dla dzieci już od 2 i 3 roku życia! Jest też autorem niezliczonej ilości materiałów edukacyjnych do nauki języka hiszpańskiego. Tworzy własne filmy, gry interaktywne, sam komponuje piosenki.

Pasją Alvaro jest nauczanie hiszpańskiego dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Od ponad 

7 lat współpracuje z przedszkolami językowymi, Montessori oraz Reggio Emilia! 
 

La NUBE to przede wszystkim świetny zespół specjalistów i wybitnych praktyków z doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą. Poznaj nas lepiej! 

Nasz zespół to native speakerzy z Hiszpanii oraz z Meksyku. Zapraszamy do współpracy osoby, które są absolwentami kierunków pedagogicznych oraz mają minimum 2 letnie doświadczenie w pracy z dziećmi w szkole lub w przedszkolu. 

Agueda

Antonio 

Cristina

Memo

Maribel

Zuzanna Rejmer

ekspertka współpracująca z La NUBE

Psycholożka międzykulturowa, założycielka Academia de Familias Bilingües. Mama dwujęzycznej Laury. Na stałe współpracuje z Fundacją Polskie Forum Migracyjne. Szkoli  psychologów, nauczycieli i pedagogów pracujących w środowisku wielojęzycznym i wielokulturowym. Pomaga Polakom wyjeżdżającym za granicę oraz  cudzoziemcom którzy przyjeżdżają do Polski. W La NUBE Zuza prowadzi konsultacje i warsztaty dla rodziców, których dzieci uczą się języka hiszpańskiego jako obcego oraz  dla rodzin dwujęzycznych.

Rekomendacje

"To są bez dwóch zdań najlepsi nauczyciele na świecie z którymi się wspaniale współpracuje i sam ich widok od razu poprawia humor. Dzieci bawią się świetnie na zajęciach. Grają w gry, śpiewają, tworzą i przy tym wiedza sama im przychodzi. Współpracowałam z nimi kilka lat i polecam jako pedagog."

- Aleksandra Z.