Poznajcie nasz super team!

 

Alvaro 

założyciel La NUBE, lektor

Nauczyciel z powołaniem.

Rodowity Hiszpan z Logroño. W La NUBE prowadzi zajęcia dla dzieci oraz jest autorem programu dydaktycznego. Pasją Alvaro jest nauczanie hiszpańskiego dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Od ponad 

7 lat współpracuje z przedszkolami językowymi i szkołami dwujęzycznymi, w których  uczy języka  hiszpańskiego łącznie ok. 300 dzieciaków! 
 

La NUBE to przede wszystkim świetny zespół specjalistów i wybitnych praktyków z doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą. Poznaj nas lepiej! 

Antonio 

nauczyciel

Antonio to bardzo ważna osoba w naszym teamie, przyjaciel, który wspiera La NUBE od samego początku Antonio studiował pedagogikę na Uniwersytecie w Granadzie. Jest certyfikowanym egzaminatorem DELE. Po nauczaniu jego drugą pasją jest sport. W Warszawie pracuje w szkole społecznej. W La NUBE Antonio prowadzi zajęcia przygotowujące do DELE A1, A2, B1 i B2

Cristina

nauczycielka

Cristina jest rodowitą Hiszpanką i absolwentką pedagogiki na Uniwersytecie w Madrycie. Cris współpracuje z La NUBE od samego początku i prowadzi zajęcia dla starszych grup: 4-8 klasa.  Ale to nie wszystko- Cristina wspiera nas też w realizacji programu dla dzieci hiszpańskojęzycznych oraz w czasie kursów wakacyjnych w La NUBE. 

Agueda

nauczycielka

Agueda pochodzi  z pięknego Kadyksu nad Morzem Śródziemnym. Ale Agueda jest zakochana... w Warszawie. Sama mówi, że to miasto skradło jej serce My się bardzo się z tego cieszymy, bo Agueda to wspaniała nauczycielka- z pasją, charyzmą i super podejściem do dzieci! W La NUBE Agueda prowadzi zajęcia dla maluchów oraz dzieci hiszpańskojęzycznych.

Zuzanna Rejmer

ekspertka współpracująca z La NUBE

Psycholożka międzykulturowa, założycielka Academia de Familias Bilingües. Mama dwujęzycznej Laury. Na stałe współpracuje z Fundacją Polskie Forum Migracyjne. Szkoli  psychologów, nauczycieli i pedagogów pracujących w środowisku wielojęzycznym i wielokulturowym. Pomaga Polakom wyjeżdżającym za granicę oraz  cudzoziemcom którzy przyjeżdżają do Polski. W La NUBE Zuza prowadzi konsultacje i warsztaty dla rodziców, których dzieci uczą się języka hiszpańskiego jako obcego oraz  dla rodzin dwujęzycznych.

Rekomendacje

"To są bez dwóch zdań najlepsi nauczyciele na świecie z którymi się wspaniale współpracuje i sam ich widok od razu poprawia humor. Dzieci bawią się świetnie na zajęciach. Grają w gry, śpiewają, tworzą i przy tym wiedza sama im przychodzi. Współpracowałam z nimi kilka lat i polecam jako pedagog."

- Aleksandra Z.

Obserwuj nas!

  • Facebook - Biały Krąg
  • Instagram - Biały Krąg
  • Biały YouTube Ikona