top of page

Poznajcie nas!

TEAM
Jesteśmy nauczycielami hiszpańskiego, którzy  przez wiele lat współpracowali ze szkołami językowymi a także szkołami i przedszkolami międzynarodowymi w Warszawie. 
Otworzyliśmy własną szkołę, dedykowaną w 100% dzieciom. Chcieliśmy stworzyć idealne miejsce do nauki dla dzieci, ale też idealne pracownie językowe dla nauczycieli. 
Chcemy dalej rozwijać metodykę nauczania hiszpańskiego dla dzieci i tworzyć własne materiały, by nauka języka hiszpańskiego jako języka obcego była coraz skuteczniejsza. 
IMG_3730.jpeg

Alvaro 
założyciel La NUBE

Aktor, twórca materiałów edukacyjnych i charyzmatyczny nauczyciel z powołaniem do pracy z najmłodszymi dziećmi. Alvaro jest absolwentem Escuela Nacional de Arte Dramatico w Valladolid i po raz pierwszy przyjechał do Warszawy w 2011 roku, by wystąpić na deskach Teatru Narodowego w Warszawie :-) W Hiszpanii pracował jako aktor w spektaklach dramatycznych oraz lalkowych. 

Od 2013 roku Alvaro mieszka w Warszawie i pracuje jako nauczyciel.  Posiada 10 letnie doświadczenie w pracy z dziećmi i w nauczaniu języka hiszpańskiego jako języka obcego (ELE). Przez ten czas Alvaro współpracował ze szkołami językowymi, przedszkolami międzynarodowymi, Pracował z dziećmi metodą Montessori oraz Reggio Emilia, odbywał szkolenia w zakresie nauczania ELE, pozytywnej dyscypliny i NVC. Był też nauczycielem w szkole brytyjskiej. Poza nauczaniem Alvaro tworzy materiały edukacyjne dla najmłodszych: komponuje piosenki, śpiewa i gra na instrumentach, nagrywa filmy, tworzy interaktywne gry komputerowe i rozwija platformę materiałów dla uczniów La NUBE.  Alvaro jest też lektorem w podręcznikach dla dzieci i młodzieży ( De Aventura wyd. Draco oraz Arriba wyd. Editnos).

Założycielka, koordynatorka i metodyczka LA NUBE. Od ponad 12 lat posługuje się językiem hiszpańskim w pracy i w domu. Jest absolwentką Wiedzy o Teatrze na Akademii Teatralnej w Warszawie. Studiowała Animację kultury na Uniwersytecie Warszawskim i realizowała praktyki w Coimbrze, w centrum edukacji pozaformalnej" Casa da Esquina". Przez wiele lat współpracowała z organizacjami pozarządowymi oraz z instytucjami kultury realizując projekty z zakresu pedagogiki teatru- łączące narzędzia teatralne z edukacją. Współpracowała z : Instytutem Teatralnym im. Z Raszewskiego, Teatrem 21,  Nowym Teatrem, Stowarzyszeniem Strefa Wolnosłowa oraz z Teatrem Ochoty. Pomysł na La NUBE przywiozła z praktyk w Portugalii gdzie zobaczyła, że centrum edukacji pozaformalnej może być miejscem w którym rozkwita społeczność dzieci i rodziców których łączą wspólne zainteresowania.  Tak właśnie powstało "La NUBE"- kameralna, domowa szkoła językowa, w której pracują osoby z pasją i w której uczą się uczniowie, którzy chcą się uczyć i którzy dobrze się tu czują. 

Dagna
założycielka La NUBE

IMG_4547.jpg

La NUBE to wspaniały zespół nauczycieli i lektorów z doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą. Jeśli chcesz pracować z dziećmi i rozwijać się jako nauczyciel hiszpańskiego napisz do nas!

Rekomendacje

"To są bez dwóch zdań najlepsi nauczyciele na świecie z którymi się wspaniale współpracuje i sam ich widok od razu poprawia humor. Dzieci bawią się świetnie na zajęciach. Grają w gry, śpiewają, tworzą i przy tym wiedza sama im przychodzi. Współpracowałam z nimi kilka lat i polecam jako pedagog."

- Aleksandra Z.

bottom of page