Zapisy  2020/2021

OFERTA KURSÓW JĘZYKOWYCH W ROKU SZKOLNYM 

Jakie kursy są dla nas najlepsze? 

Spośród przycisków powyżej wybierz odpowiednią kategorię, zgodną z grupą wiekową Twojego Dziecka i zapoznaj się z ofertą zajęć stacjonarnych, on-line i zajęć mieszanych w LA NUBE. W razie wątpliwości skontaktuj się z nami telefonicznie, lub mailowo. 

Jak będą wyglądać zajęcia w przypadku wprowadzenia restrykcji związanych z COVID-19?

 

Nasz program przygotowujemy w taki sposób, by w razie restrykcji móc bez przerwy kontynuować naukę w formie zajęć on-line.  Jesteśmy przygotowani na to, by szybko dostosować się do obowiązujących wytycznych. Z myślą o tym przygotowaliśmy odpowiednie zaplecze zarówno stacjonarne (filtry powietrza, lampy ozonujące) jak i on-line (bezpieczna platforma do nauki on-line z przestrzenią na materiały dla każdej grupy i kalendarzem który przypomina o zajęciach i kieruje na nie 1 kliknięciem). Atutem jest też fakt, że nasze grupy są nieduże (4-6 osób) dzięki czemu nawet w formie on-line mamy pewność, że wszystkie Dzieci biorą aktywny udział w lekcji.

W przypadku zajęć dla grup dla maluchów i przedszkolaków proponujemy zajęcia on-line w zmienionej formie: mini lekcji (25 minutowych)  jeden raz, lub dwa razy tygodniowo. 

Warsztaty dla dzieci dwujęzycznych odbywają się wyłącznie stacjonarnie. Istnieje możliwość realizacji zajęć grupowych on-line w zmienionej formule, będziemy się wtedy z Państwem kontaktować indywidualnie. 

Jak się zapisać?

KROK 1: Wypełnij formularz zapisu dostępny po kliknięciu w przycisk poniżej.

KROK2: W formularzu określ grupę wiekową dziecka, poziom zaawansowania, formę kursu oraz intensywność zajęć, koniecznie

zostaw nam też swoje dane kontaktowe.

KROK 3: Zapoznaj się z regulaminem kursów dostępnym na stronie: 

KROK 4: Przed podpisaniem umowy weź udział w zajęciach próbnych (pierwsze zajęcia we wrześniu, cena: 40 zł)